Vše o nákupu

Objednejte si bio potraviny a my vám je přivezeme naší dodávkou na některé z odběrných míst.

 

Postup

1. Vyberte bio produkty přidáním do "košíku" a v následném kroku "platba a doprava" si zvolte jedno z odběrných míst v určený den.

Zde je mapa, kde jsou všechna odběrná místa vyznačena:

2. Vyplňte své iniciály a potvrďte objednávku.

3. Přijďte si vyzvednout svou objednávku (ráno v den rozvozu vám na e-mail přijde rekapitulace vaší objednávky i s vámi vybraným odběrným místem, dnem a časem).

Zeleninu dostanete v papírových, případně rašlových pytlích, na mléčné výrobky je dobré vzít si vlastní tašku, případně si je můžete odnést v zálohované přepravce. Výše zálohy je 100 Kč.

4. Za objednané bio potraviny se platí v hotovosti při předání.

 

UZÁVĚRKY OBJEDNÁVEK

Z technických důvodů musíme objednávky přijímat s dostatečným předstihem.

Pro jednotlivé závozové trasy jsou stanoveny termíny týdenních uzávěrek pro objednávky. To znamená, že až do uzávěrky objednáváte na závoz bezprostředně následující po této uzávěrce.

Prosíme všechny zákazníky, aby dodržovali objednávky dle závozových tras a termínů. Žádné výjimky nebudou možné a pokud objednávka přijde po uzávěrce, bude zboží doručeno až následující týden. 

ZÁVOZY A UZÁVĚRKY OBJEDNÁVEK:

 

ÚTERÝ

STŘEDA

ČTVRTEK

Závoz:

C

D

M

F

G

Uzávěrka objednávek:

ČTVRTEK
10.00

ČTVRTEK
10.00

PONDĚLÍ
10.00

PONDĚLÍ
10.00

PONDĚLÍ
10.00

 

Příklad:

Pokud si v seznamu odběrných míst vyberete, že si chcete objednávku převzít v místě, u kterého je uvedeno  ÚTERÝ / závoz C, objednávku musíte uskutečnit do čtvrtka předchozího týdne do 10.00.  

 

ZÁLOHOVANÉ OBALY

Kromě sýrů jsou naše mléčné výrobky baleny do vratných skleněných obalů. Vysvětlení tohoto přístupu naleznete zde.

Výše zálohy je pro všechny skleněné obaly 5 Kč a na e-shopu je již zahrnuta do ceny výrobku. Zálohované obaly je možné odevzdat na kterémkoli z předávacích míst a záloha vám bude vyplacena zpět.

Upozornění: Sklenice musí být vymyté, není však nutné vracet je i s víčky či odstraňovat etiketu.

 

DOVOZNÉ

K ceně objednávky, která je nižší než 500 Kč, je připočítáno dovozné ve výši 50 Kč.

Pokud se chcete dovoznému vyhnout, stačí objednat za více než tuto částku, případně nakupovat v některém z obchodů odebírajícím naše produkty. Nevýhodou druhé varianty je to, že nemusíte vždy dostat vše, co byste rádi.

 

INFORMACE PRO VELKOOBCHODNÍ ZÁKAZNÍKY

Pokud provozujete obchod, restauraci či pekárnu a chtěli byste od nás odebírat produkty ve větším množství, kontaktujte prosím naše obchodní zástupce, kteří vás navštíví a dojednají podmínky spolupráce.

obchodní manažer ČR 
Jan Tykal 
tel. číslo: 737 366 652 
e-mail: jan.tykal@bemagro.cz 

Další regiony prozatím nemáme pokryty závozovými trasami, ale vše je ve vývoji a do budoucna budeme určitě svou nabídku v rámci ČR rozšiřovat.

 

REKLAMACE

Děláme maximum pro to, aby vaše objednávky byly vyřízeny k vaší plné spokojenosti. Přesto se může stát, že se chybička vloudí. Pokud se vyskytne nějaký problém s dodaným zbožím či nesoulad s vaší objednávkou, kontaktujte prosím naši obchodní asistentku.

obchodní asistentka 
Blanka Provazníková 
tel. číslo: 604 400 757, 383 134 958 
e-mail: blanka.provaznikova@bemagro.cz 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde.